دوشنبه 03  اردیبهشت 1397
تاریخ انتشار : 16 خرداد 1395 - 09:38:20
رد ادغام سازمان بیمه سلامت با بخش درمان تامین اجتماعی

پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بار دیگر شنیده‌هایی مبنی بر ادغام سازمان بیمه سلامت با بخش درمان تامین اجتماعی را رد کرد و گفت: در برنامه پنجم توسعه و همچنین لایحه پیشنهادی برنامه ششم صحبتی از ادغام به میان نیامده است.

رد ادغام سازمان بیمه سلامت با بخش درمان تامین اجتماعی
سیدتقی نوربخش در واکنش به برخی شنیده‌ها مبنی برقصد دولت برای ادغام سازمان بیمه سلامت با بخش درمان سازمان تامین اجتماعی و سپس واگذاری کامل این بخش به وزارت بهداشت اظهار کرد: این بحث چندسالی است که مطرح است.
 
وی افزود: در برنامه ششم توسعه که بررسی و تصویب آن به مجلس دهم موکول شد، صحبت و پیشنهادی از ادغام بیمه‌های درمانگر به میان نیامده است و دولت هم پیش بینی در این خصوص نداشته است.
 
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه تنها در اواخر مجلس نهم پیشنهادی القایی از سوی نمایندگان پیرامون انتقال بیمه سلامت به وزارت بهداشت مطرح شد که آنهم رای نیاورد گفت: در برنامه پنجم توسعه نیز هیچ کجا به ادغام بخش درمان تامین اجتماعی اشاره‌ای نشده است.
 
نوربخش در پاسخ به اینکه جنابعالی در نظام پزشکی موافق ادغام بیمه‌ها بودید گفت: بیست سال قبل از آنکه وارد نظام پزشکی شوم کارمند تامین اجتماعی بودم و به عنوان یک کارشناس فنی و پزشکی تامین اجتماعی هیچگاه موافق ادغام بیمه‌ها نبودم و مطلبی درباره ادغام در دوره حضورم در نظام پزشکی مطرح نکردم که بعدا خلاف آن را گفته باشم.//

منبع : ایسنا/کد خبر : 324812160395
نظر خود را ارسال نمائید

نام :
آدرس ایمیل :
نظر * :
كد امنیتی : *
 
اگر تصویر ناخواناست را کلیک کنید (اینجا)