پنج شنبه 03 خرداد 1397
تاریخ انتشار : 17 مرداد 1396 - 11:12:55
مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز خبر داد:
پارک شهربازی اهواز تعطیل شد

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از تعطیلی پارک شهربازی این شهر تا زمان رفع نواقص خبر داد.

پارک شهربازی اهواز تعطیل شد
به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ایربان به نقل از ر برنا از اهواز، محمد رضا فکوریان در خصوص تعطیلی پارک شهربازی گفت: تاسیسات برق پارک شهربازی قدیمی و مربوط به سالهای گذشته  است، به طوریکه یک اتاق کوچک برق جهت کل شهربازی پیش بینی شده که جوابگوی حجم فعلی نیست که در این خصوص به بهره برداران تذکرات لازم داده شد.
 
وی افزود: متاسفانه تعدادی از بهره برداران به صورت غیرقانونی با شرایط غیر استاندارد نسبت به استفاده ی غیرمجاز از این منبع اقدام کردند که برای رفع خطرات احتمالی تدابیر لازم اندیشیده شد.
 
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز تصریح کرد: با توجه به شرایط موجود و لزوم برقراری ایمنی و پیشگیری از اتفاقات ناگوار احتمالی در جلسه ای که با حضور سیدخلف موسوی شهردار اهواز، حسینی پویا دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اهواز، مدیریت شرکت توزیع نیروی اهواز و چند تن از مدیران ارشد برگزار شد، مقرر شد ضمن قطع انشعابات غیرمجاز برق، متخلفین به دادسرا معرفی شوند و شهربازی نیز تا رفع نواقص تعطیل شود.
 
فکوریان در پایان وعده داد: بدیهی است سازمان پارکها در اسرع وقت در راستای خدمات رسانی به شهروندان، در جهت اصلاح موارد مذکور و بازگشایی مجدد پارک شهربازی اهتمام لازم را خواهد داشت.
 
 

منبع : برنا/کد خبر : 344110170596
نظر خود را ارسال نمائید

نام :
آدرس ایمیل :
نظر * :
كد امنیتی : *
 
اگر تصویر ناخواناست را کلیک کنید (اینجا)