یکشنبه 28 مرداد 1397
تاریخ انتشار : 25 دی 1396 - 10:32:06
مهم ترین فعالیت های UNWTO در سال ۲۰۱۸ اعلام شد.

پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- اهدای جوایز سازمان [جهانی گردشگریدر زمینه نوآوری و تعالی در گردشگری، توسعه گردشگری آفریقایی و خاورمیانه و بازار چین به همراه فعالیت های سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) در سی و هشتمین  نمایشگاه بین المللی گردشگری مادرید از عمده ترین نشست های سالیانه توریستی جهان در 2018 است.

مهم ترین فعالیت های UNWTO در سال ۲۰۱۸ اعلام شد.

کارگاه آموزشی گردشگری خروجی چینی ها در میان اولین فعالیت UNWTO در FITUR در ۱۷ ژانویه خواهد بود. همچنین همراه با آن چهاردهمین جوایز UNWTO در زمینه نوآوری و تعالی در گردشگری با FITUR برگزار خواهد شد.

در این جشنواره اهدا جوایز، برخی از بهترین نمونه های گردشگری پایدار در سراسر جهان ارائه و به رسمیت شناخته می شوند. بنابراین پیش از مراسم در ۱۵ ژانویه تمام پروژه های انتخابی (۱۲۸ طرح) از ۵۵ کشور ارائه خواهد شد.

فعالیت دیگر، انجمن سرمایه گذاری گردشگری و تجارت آفریقا(INUESTOUR ) حدودا با ۳۰ وزیر گردشگری این مناطق ، سالیانه توسط UNWTO,FITUR ,Casa Africa گردهم می آیند موضوعات امسال که در ۱۸ ژانویه مورد بحث قرار می گیرد شامل این موارد است:

1-   برند آفریقا: پرورش توسعه گردشگری و سرمایه گذاران

2-   فرصت ها و تنوع زیستی به عنوان محرک برای گردشگری پایدار: اهمیت مشارکت جامعه موثر

پتانسیل گردشگری در منطقه MENA ( خاورمیانه و شمال آفریقا) نیز در یک جلسه بحث و گفتگو در سطح وزیران توسط UNWTO, Casa Arab در ۱۸ ژانویه برگزار خواهد شد. در این جلسه سیاست و استراتژی ها یی برای تثبیت بهبودی و افزایش مشارکت گردشگری در توسعه اجتماعی- اقتصادی پایدار مورد بررسی قرار می گیرد.

 


کد خبر : 44082251096
نظر خود را ارسال نمائید

نام :
آدرس ایمیل :
نظر * :
كد امنیتی : *
 
اگر تصویر ناخواناست را کلیک کنید (اینجا)