شنبه 27 مرداد 1397
تاریخ انتشار : 04 بهمن 1396 - 11:52:44
گردشگر سلامت چند برابر گردشگر عادی ارزآوری دارد؟

پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- محمد جهانگیری گفت: هر گردشگر سلامت که وارد کشور می‌شود، حداقل سه برابر یک گردشگر ارزآوری دارد و دو برابر آنها شغل در کشور ایجاد می کند.

گردشگر سلامت چند برابر گردشگر عادی ارزآوری دارد؟
رئیس انجمن توسعه خدمات گردشگری سلامت ایران افزود: گردشگری سلامت یکی از صنایع پیشرو در توسعه کشور است که به عنوان یک صنعت بالادستی می‌تواند در ایجاد مشاغل دیگر به عنوان صنایع پشتیبان گردشگری و نیز به عنوان یک راه تبادل فرهنگی بین ملت‌ها نقش ایفا کند.
 
وی با اشاره به حضور فعالان حوزه گردشگری سلامت در این نمایشگاه گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی٬ سازمان میراث فرهنگی٬ سازمان نظام پزشکی، وزارت امور خارجه و اتاق بازرگانی ایران به عنوان اعضای شورای راهبری گردشگری کشور، انجمن توسعه خدمات گردشگری سلامت ایران با حمایت شورای راهبری گردشگری کشور را برای معرفی ارائه دهندگان خدمات گردشگری سلامت ایران حمایت می کنند.
 
جهانگیری ادامه داد: این انجمن تعدادی از واحدهای نمونه ارایه خدمات گردشگری سلامت و برخی شرکت های ارائه خدمات گردشگری را در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته ایران گرد هم آورده و زیرساخت‌های کشور در این موضوع در معرض دید عموم قرار گرفته است تا با جذب سرمایه و مخاطبان خدمات بهتری به گردشگران ارائه دهد.
 
وی گفت: انجمن توسعه خدمات گردشگری سلامت ایران پرتال ملی توریسم سلامت را به زودی راه‌اندازی می‌کند. در این پرتال با هدف تسهیل‌گری و ارائه خدمات مطلوب به خدمت دهندگان و خدمت گیرندگان حوزه گردشگری سلامت پرونده الکترونیکی ویژه بیماران و جامعه پزشکی  تشکیل می‌شود تا خدمات ارائه شده به مخاطبان رصد شده و پیگیری شود. خدمات این پورتال برای کلیه بیماران داخلی و خارجی قابل استفاده است.

منبع : ایسنا/کد خبر : 44732041196
نظر خود را ارسال نمائید

نام :
آدرس ایمیل :
نظر * :
كد امنیتی : *
 
اگر تصویر ناخواناست را کلیک کنید (اینجا)