شنبه 27 مرداد 1397
تاریخ انتشار : 08 بهمن 1396 - 11:49:36
پیاده رویی برای سلامت شورایی ها مفید است.

پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- محسن هاشمی گفت: دلیلی ندارد همه با خودرو وارد طرح ترافیک شوند، این برای اعضای شورای شهر هم صدق می‌کند، نیازی نیست با اتومبیل به شورا بیایند.

پیاده رویی برای سلامت شورایی ها مفید است.
رئیس شورای شهر تهران گفت: دلیلی ندارد همه با خودرو وارد طرح ترافیک شوند، این برای اعضای شورای شهر هم صدق می‌کند، نیازی نیست با اتومبیل به شورا بیایند.
 
به گزارش ایلنا، محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران در چهل و یکمین جلسه شورای شهر در واکنش به نظرات مخالف اعضای شورای شهر در خصوص طرح ترافیک جدید به علت نبود سیستم حمل و نقل عمومی کافی گفت: همان طور که خانم خداکرمی تایید می‌کنند از نظر سلامت، مردم باید روزی 500 تا 1000 متر راه بروند و برایشان تاثیر مثبت دارند من از همه مردم و خبرنگاران می‌خواهم به طرح ترافیک احترام گذاشته و با ماشین شخصی وارد طرح نشوند.
 
او ادامه داد:‌دلیلی ندارد همه با خودرو وارد طرح ترافیک شوند این برای اعضای شورای شهر هم صدق می‌کند نیازی نیست با اتومبیل به شورا بیایند در نزدیکی شورا دو ایستگاه مترو وجود دارد اصلا چطور است امروز همه به صورت سمبلیک از خودرو استفاده نکنیم خود آقای پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک هم نباید از خودرو استفاده کند.

کد خبر : 448712081196
نظر خود را ارسال نمائید

نام :
آدرس ایمیل :
نظر * :
كد امنیتی : *
 
اگر تصویر ناخواناست را کلیک کنید (اینجا)