شنبه 27 مرداد 1397
تاریخ انتشار : 09 بهمن 1396 - 08:57:52
رییس شورای شهر پیرامون طرح ترافیک جدید تهران چه گفت؟

پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- مهندس محسن هاشمی گفت: دلیلی ندارد همه با خودرو وارد طرح ترافیک شوند، این برای اعضای شورای شهر هم صدق می‌کند، نیازی نیست با اتومبیل به شورا بیایند.

رییس شورای شهر پیرامون طرح ترافیک جدید تهران چه گفت؟

محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران در چهل و یکمین جلسه شورای شهر در واکنش به نظرات مخالف اعضای شورای شهر در خصوص طرح ترافیک جدید به علت نبود سیستم حمل و نقل عمومی کافی گفت: در زون یک به اندازه کافی مترو وبی‌آرتی وجود دارد. 70 ایستگاه بی آر تی در این محدوده بوده و در هر 350 متر مربع یک سیستم حمل و نقل عمومی داریم. خط 6 و 7  مترو هم در حاشیه مرکز شهر قرار دارند. می توان گفت بخش مرکزی و حمل و نقل در مرکز شهر تقریبا کامل است.

 

وی گفت: همان طور که خانم خداکرمی تایید می‌کنند از نظر سلامت، مردم باید روزی 500 تا 1000 متر راه بروند و برایشان تاثیر مثبت دارند من از همه مردم و خبرنگاران می‌خواهم به طرح ترافیک احترام گذاشته و با ماشین شخصی وارد طرح نشوند.

 

او ادامه داد:‌دلیلی ندارد همه با خودرو وارد طرح ترافیک شوند این برای اعضای شورای شهر هم صدق می‌کند نیازی نیست با اتومبیل به شورا بیایند در نزدیکی شورا دو ایستگاه مترو وجود دارد اصلا چطور است امروز همه به صورت سمبلیک از خودرو استفاده نکنیم خود آقای پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک هم نباید از خودرو استفاده کند.


منبع : ایلنا/کد خبر : 449117091196
نظر خود را ارسال نمائید

نام :
آدرس ایمیل :
نظر * :
كد امنیتی : *
 
اگر تصویر ناخواناست را کلیک کنید (اینجا)