سه شنبه 01 خرداد 1397
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1396 - 13:11:25
80 دستگاه موبایل کلینیک دندانپزشکی در کشور توزیع شد.

پایگاه خبری- تحلیلی ایربان-  دکتر حمید صمدزاده گفت: بیش از شش ماه از توزیع 80 دستگاه موبایل کلینیک دندان پزشکی در سطح کشور و توسعه خدمات دندان پزشکی به نقاط دوردست و محروم می‌گذرد.

80 دستگاه موبایل کلینیک دندانپزشکی در کشور توزیع شد.
وی افزود: در این مدت معاونت‌های بهداشت دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور اقدام به تهیه و تجهیز اقلام سرمایه‌ای  و تهیه مواد مصرفی مورد نیاز کلینیک‌ها کردند.
 
وی ادامه داد: همچنین معاونت‌های بهداشت دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور  اقدام به تامین نیروی انسانی مورد نیاز شامل دندان پزشک، دستیار و راننده کرده‌اند.
 
صمدزاده بیان کرد: مناطق محروم محدوده هر دانشگاه علوم پزشکی مشخص شده و اولویت‌بندی صورت پذیرفته و در حال حاضر اکثرا در نقاط محروم از مرزهای غربی و شرقی گرفته تا روستاهای دور افتاده به خدمت رسانی مشغولند و بیش از 23 روز فعالیت ماهانه به طور متوسط صورت پذیرفته است.
 
بنابر اعلام روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، وی افزود: در حال حاضر بر روی بیش از 90 درصد واحدها GPS نصب و در نتیجه مسیر خدمت رسانی به روز مشخص است و همچنین آمار خدمات نیز بصورت آنلاین به سامانه متصل است.
 
رییس اداره بهداشت دهان و دندان گفت: تاکنون بیش از 60 هزار خدمت رایگان شامل ترمیمی، جرم‌گیری، فیشور سیلانت، کشیدن، عصب کشی و پالپوتومی به ارزش تقریبی 5 میلیارد تومان به مردم محروم صورت پذیرفته است.
 
انتهای پیام
 
 
 

کد خبر : 454112171196
نظر خود را ارسال نمائید

نام :
آدرس ایمیل :
نظر * :
كد امنیتی : *
 
اگر تصویر ناخواناست را کلیک کنید (اینجا)