سه شنبه 25 تیر 1398
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1397 - 07:27:12
حمایت وزارت نیرو از سرمایه گذاران انرژی های پاک

پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- وزیر نیرو گفت: از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در بخش انرژی های پاک و تجدید پذیر حمایت می کنیم به گونه ای که بتوانند برق تولیدی را به کشور های همسایه صادر کنند.

 

حمایت وزارت نیرو از سرمایه گذاران انرژی های پاک

رضا اردکانیان روز جمعه در حاشیه مراسم جشن انقلاب در مسجد جامع نیشابور گفت : با همکاری مجلس شورای اسلامی در قانون بودجه 98 از سرمایه گذاران در بخش نیروگاه های خورشیدی و بادی حمایت می شود تا با انگیزه و علاقه وارد این حوزه شوند.

وی اظهار کرد: دولت به طور مشخص وزارت نیرو را مکلف کرده تا پایان دولت دوازدهم چهار هزار مگاوات نیروگاه نصب کند که اکنون در آستانه یک هزار مگاوات هستیم.

اردکانیان گفت: در بخش انرژی های پاک و تجدیدپذیر ظرفیت بالقوه فراوان در کشور داریم و همه تلاشمان بر این است که تحولات نرخ ارز تاثیر نامطلوب بر فعالان این حوزه نداشته باشد.

وزیر نیرو با اشاره به بحرانی بودن وضعیت آب در دشت نیشابور افزود: طرح جامعی در کوتاهترین زمان برای حل مشکلات دراز مدت آب در نیشابور تدارک دیده می شود.

در این مراسم وزیر نیرو با اهدای گل به مقام شامخ شهدای انقلاب ادای احترام کرد و از تندیس امام خمینی (ره) در میدان امام شهر نیشابور پرده برداری نمود.

 


منبع : ایرنا/کد خبر : 58028131197
نظر خود را ارسال نمائید

نام :
آدرس ایمیل :
نظر * :
كد امنیتی : *
 
اگر تصویر ناخواناست را کلیک کنید (اینجا)