جمعه 28 تیر 1398
تاریخ انتشار : 11 فروردین 1398 - 11:29:39
اعلام مسیرهای ترددممنوع شهرستان سنندج

پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- فرماندار سنندج گفت: مردم باید توجه کنند امروز و فردا از 7 مسیر غیرقابل تردد در این شهرستان خودداری کنند.

 

اعلام مسیرهای ترددممنوع شهرستان سنندج

ستاد مدیریت بحران شهرستان سنندج با حضور تمامی اعضا در محل فرمانداری تشکیل شد که مصوبات مهمی را در پی داشت و اعضا مکلف به اجرای آن با بالاترین توانایی و تجهیزات شدند.

 

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان سنندج اظهار داشت‌: مدارس نواحی منفصل شهری برای اسکان اضطراری اهالی برای سهولت تردد با منازل مسکونی خود در نظر گرفته شده است.

 

زارعی7 مسیر در داخل و خارج شهر سنندج برای تردد خودرو را  عبور ممنوع اعلام کرد و مهمترین مصوبه ستاد را افزایش چند خیابان به لیست مسیرهای عبورممنوع روزهای پیش‌رو دانست و از همشریان محترم خواست، از خیابان‌های اعلام شده تردد نکنند.

 

وی  این مسیرها را، بلوار کردستان، خیابان ورودی شهرک کوثر از سمت میدان جهاد، منطقه نمونه گردشگری آبیدر و سه راهی خیابان حجاب تا تکیه و چمن، سه راه پل شیخ حدفاصل راه‌های مواصلاتی روستاهای( ننله، باباریز، قلیان و خلیچیان)، قشلاق و گریزه اعلام کرد.

 

فرماندار سنندج در ادامه با بیان اینکه آبفا و آبفار باید برای تامین آب آشامیدنی شهروندان در شرایط حاد، تمهیدات لازم را در نظر داشته باشند، افزود: مرکز بهداشت و سلامت نیز پایش و کنترل کیفیت آب شرب را دوچندان کرده و از سلامت آب شرب مصرفی اطمینان لازم را حاصل نمایند.

 

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان سنندج، اولویت اول جمعیت هلال احمر را استقرار نیروهای آموزش‌دیده امداد و نجات در سطح شهرستان و مسوول تهیه و توزیع وسایل اسکان اضطراری و اقلام غذایی بین خسارت‌دیدگان دانست.

 

زارعی در پایان نیروی تامین امنیت منازل مسکونی تخلیه شده و حادثه‌دیده با افزایش گشت و استقرار نیرو در محل توسط نیروی انتظامی را خواستار شد.

 


منبع : فارس/کد خبر : 59878110198
نظر خود را ارسال نمائید

نام :
آدرس ایمیل :
نظر * :
كد امنیتی : *
 
اگر تصویر ناخواناست را کلیک کنید (اینجا)