جمعه 28 تیر 1398
تاریخ انتشار : 12 فروردین 1398 - 21:22:36
رواناب‌ها از ۵ منطقه در حال حرکت به سمت خوزستان است.

پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- یک نماینده مردم اهواز گفت: بارش در مناطق مختلف باعث شده که روان آب‌ها به سمت منطقه خوزستان بیاید. از همه مناطق پنج گانه آب دارد وارد استان خوزستان می‌شود.

 

رواناب‌ها از ۵ منطقه در حال حرکت به سمت خوزستان است.

علی ساری درباره آخرین وضعیت استان خوزستان در پی بارش‌های اخیر گفت: همانطور که می‌دانید وضعیت روان‌آب‌ها از مناطقی مثل لرستان و خرم‌آباد و کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری با سرعت در حال حرکت به سمت استان خوزستان است.

 

وی تاکید کرد: بارش در مناطق مختلف باعث شده که روان‌آب‌ها به سمت منطقه خوزستان بیاید. از همه مناطق پنج گانه آب دارد وارد استان خوزستان می‌شود.

 

نماینده مردم اهواز خاطرنشان کرد: الان شرایط سختی برای حوزه دز و کرخه رقم خورده و تعداد زیادی از زمین‌های کشاورزی که در حوزه دز هستند خسارت دیده و تعدادی از پل‌ها و روستاها دچار خسارت شده‌اند. حوزه دز شرایط بدی دارد و شهرستان دشت آزادگان هم همین وضعیت را دارد و در شرایط سختی به سر می‌برند.

 

ساری گفت: در پی مشکلات به وجود آمده به مردم هم اطلاع‌رسانی شده است و گروه‌ها و دستگاه‌های مختلف مشغول فعالیت هستند ولی تناسبی بین میزان آبی که دارد می‌آید با وضعیت سیل‌بندها و امکانات موجود نیست و می‌بینید که هرروز یک روستا و زمین کشاورزی زیر آب می‌رود.

 

وی ادامه داد: سمت استان خوزستان خانه‌های مردم و زمین‌های کشاورزی‌شان خسارت دیده است. مردم باید با توجه به شرایط سختی که وجود دارد سعی کنند در مسیر مسیل‌ها و رودخانه‌ها نروند چون میزان آب‌هایی که سمت استان ما می‌آید، زیاد است.

 


منبع : ایلنا/کد خبر : 59898120198
نظر خود را ارسال نمائید

نام :
آدرس ایمیل :
نظر * :
كد امنیتی : *
 
اگر تصویر ناخواناست را کلیک کنید (اینجا)