جمعه 28 تیر 1398
تاریخ انتشار : 18 فروردین 1398 - 12:06:23
آموزش مدیریت زندگی در شرایط بحرانی در تلویزیون

پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- برنامه «حال خوب» به نحوه مدیریت زندگی در شرایط بحرانی و معنادهی به موقعیت‌های زندگی می‌پردازد.

آموزش مدیریت زندگی در شرایط بحرانی در تلویزیون
به گزارش ایربان به نقل از روابط عمومی شبکه سلامت، علی بابایی‌زاد (مشاور روانشناسی و روان درمانگر تحلیل رفتار متقابل) هر سه‌شنبه با حضور در برنامه «حال خوب» به بررسی رفتارهای فرد در شرایط گوناگون می‌پردازد.
 
این برنامه با طرح موضوعات متعدد تلاش می‌کند که به بینندگان نگرش مثبت در زندگی را آموزش و تنش‌های رفتاری زندگی اجتماعی را کاهش دهد. آموزش مهارت‌های زندگی در حوزه‌های مختلف روانشناختی از دیگر اهداف این برنامه به شمار می‌رود.
 
علی بابایی زاد در برنامه «حال خوب» با اشاره به تأثیر عوامل جانبی در زندگی همچون حوادث طبیعی و یا چالش‌های اجتماعی و اقتصادی معتقد است که در بحران‌های زندگی همواره می‌توان دلیلی برای بودن یافت و از آن گذشت. همچنین بعد از سپری کردن مسیر، دیدگاه فرد نسبت به بحران تغییر کرده و در نهایت انسان دیگری متولد می‌شود.
 
همچنین این روان درمانگر با اشاره به نقل قولی از «موراکامی» نویسنده ژاپنی، زندگی را همچون طوفان شنی می‌داند که مقابلت را نمی‌بینی اما با چشمان بسته باید از آن گذر کنی. همچنین از نظر او باید حوادث مختلف را بخشی از ماهیت طبیعی زندگی دانست و برای گذر از آن تنها تلاش کرد.
 
«حال خوب» برنامه‌ای از شبکه سلامت سیماست که یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۲۱ روی آنتن می‌رود.
 
انتهای پیام
 
 
 
 

کد خبر : 601212180198
نظر خود را ارسال نمائید

نام :
آدرس ایمیل :
نظر * :
كد امنیتی : *
 
اگر تصویر ناخواناست را کلیک کنید (اینجا)