چهارشنبه 04 خرداد 1401
تاریخ انتشار : 29 دی 1400 - 09:10:51
تصمیم قطعی راجع به برگزاری حضوری کلاس ها و آزمون ها

پایگاه خبری- تحلیلی ایرباناستاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه برگزاری حضوری مراکز آموزشی از خسارت راهبردی جلوگیری می‌کند، گفت: این موضوع به عنوان یک تصمیم ملی باید دنبال شود.

تصمیم قطعی راجع به برگزاری حضوری کلاس ها و آزمون ها

به گزارش ایسنا، یعقوبعلی نظری در نشست هماهنگی نحوه فعالیت مراکز آموزشی استان که در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: فلسفه برگزاری کلاس‌های درس به صورت غیرحضوری تنها به دلیل کرونا بود و اکنون با توجه به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و واکسیناسیون گسترده، مدارس، دانشگاه‌ها، مراکز و مجموعه‌های آموزشی باید به شکل حضوری تشکیل شوند. 

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه برگزاری حضوری مراکز آموزشی از خسارت راهبردی جلوگیری می‌کند، افزود: این موضوع به عنوان یک تصمیم ملی باید دنبال شود. 

وی ادامه داد: هدف از برگزاری جلسه فوق، تاکید بر این تصمیم ملی و هماهنگی‌ها بود. در این راستا برگزاری کلاس‌ها و آزمون به شکل حضوری تصمیم قطعی است و وظیفه داریم این امر را منعکس کنیم. 

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، نظری با بیان اینکه سیاست ما در ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا این است که از اعمال محدودیت کلی عبور کنیم، تاکید کرد: همه دانشگاه‌های استان برای بهتر برگزار شدن حضوری کلاس‌ها و آزمون‌های امتحانی، جلسات تخصصی ویژه پروتکل‌های بهداشتی برگزار و میزان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را مورد ارزیابی قرار دهند.

 


منبع : ایسنا/کد خبر : 805726291000
نظر خود را ارسال نمائید

نام :
آدرس ایمیل :
نظر * :
كد امنیتی : *
 
اگر تصویر ناخواناست را کلیک کنید (اینجا)